60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.82 | 5 | MATULSKI Hubert | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/0867/23 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -0.2 | I | KN B | ||||||||||||||||
2. | 11.13 | 2 e6 | ZIEMBA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/3040/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +2.0 | II | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 11.23 | 2 | WˇSOWICZ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3174/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.9 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 11.55 | 4 e1 | ZAPAŁA Maksymilian | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/4108/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.8 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 11.76 | 5 e6 | ADAMSKI Kacper | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/1246/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +2.0 | IV | OSU | ||||||||||||||||
6. | 12.25 | 7 e6 | KWACZAŁA Oliwier | MKS Tempo Kęty | 2005 | Z/4164/23 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +2.0 | -- | |||||||||||||||||
7. | 12.26 | 4 s2 | WCISŁO Kacper | TZSN Start Tarnów | 2005 | Z/11110/21 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-05-04 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.98 | 2 e3 | KOSELA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2006 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.6 | |||||||||||||||||||
2. | 11.20 | 2 e8 | WˇSOWICZ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2006 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.7 | |||||||||||||||||||
3. | 11.46 | 4 e7 | ĆWIKŁO Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków | 2006 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.1 | |||||||||||||||||||
4. | 11.89 | 6 e7 | WCISŁO Kacper | TZSN Start Tarnów | 2005 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.1 | |||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21.69 | 1 s1 | KRAVETS Dmytro | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2006 | Z/2928/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | I | |||||||||||||||||
2. | 22.39 | 4 s2 | WˇSOWICZ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3174/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | 0.0 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
3. | 22.56 | 2 s1 | KORZENIOWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/3285/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | II | LDK! | KNF | |||||||||||||||
4. | 22.86 | 4 s1 | ZAPAŁA Maksymilian | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/4108/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 23.00 | 2 s3 | ZIEMBA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/3040/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +1.0 | III | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 24.67 | 8 s2 | KOSELA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/5747/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | 0.0 | -- | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
7. | 24.99 | 6 s4 | COULIBALY David | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4435/23 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | -- | |||||||||||||||||
8. | 25.05 | 8 s4 | WCISŁO Kacper | TZSN Start Tarnów | 2005 | Z/11110/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | -- | |||||||||||||||||
9. | 25.40 | 5 s5 | KWACZAŁA Oliwier | MKS Tempo Kęty | 2005 | Z/4164/23 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35.00 | 1 s1 | KRAVETS Dmytro | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2006 | Z/2928/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 35.68 | 4 s1 | ZAPAŁA Maksymilian | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/4108/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 37.94 | 1 s2 | GÓRKA Eryk | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4470/24 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 54.37 | 5 s1 | GÓRKA Eryk | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4470/24 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | IV | ||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:02.85 | 5 s2 | SOBORSKI Igor | KS SportWise Kraków | 2005 | Z/6450/22, Z/6450/22 | U20 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | IV | ||||||||||||||||||
2. | 2:19.83 | 7 s2 | MICHALAK Bryan | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2006 | Z/1396/24 | U20 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:37.29 | 3 s1 | KILIAN Piotr | KS AZS AWF Kraków | 2005 | Z/6484/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | KN B | |||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:07.87 | 5 s1 | KILIAN Piotr | KS AZS AWF Kraków | 2005 | Z/6484/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | III | KN B | |||||||||||||||||
2. | 5:10.64 | 5 s2 | JASICA Paweł | KU AZS UEK w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | |||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9:49.68 | 2 s2 | JARCZYK Rafał | KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | IV | |||||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.30 | 1 | KORZENIOWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/3285/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.3 | I | LDK! | KNF | |||||||||||||||
300 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2.00 | 2 | SZULER Kamil | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/3496/19 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | II | OSU KN B | |||||||||||||||||
2. | 1.70 | 5 | TRACZYK Radosław | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2006 | Z/1507/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.08 | 2 | SZULER Kamil | WKS Wawel Kraków | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | +9.9 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.93 | 2 | WˇSOWICZ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3174/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.0 | IV | LDK! | KN B | |||||||||||||||
Kula (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.26 | 1 | NIEZABITOWSKI Jan | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/1423/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 10.56 | 2 | FILIPEK Piotr | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2747/20 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Maczuga (397) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20.34 | 2 | FILIPEK Piotr | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2747/20 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55:35.00 | 13 s1 | SROKA Karol | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1035/23 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | ||||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg vertical M | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic M | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail M | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:30:54 | 2 U20 | FLOREK Jakub | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2005 | Z/3525/24 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 0:34:55 | 8 U20 | BOGDAŃSKI Kacper | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2005 | Z/1046/18 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 0:44:38 | 16 U20 | MICHALAK Bryan | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2006 | Z/1396/24 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 0:54:15 | 17 U20 | JANIK Oskar | Ł±cz± Nas Góry Zawoja | 2006 | Z/1111/22 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.6858320236206 sekund |